James Aumonier oljemålning

199785

AUMONIER, James (1832-1911): Landskap med vattendrag, signerad, olja på pannå, 29x34,5 cm

Konst, Måleri

Rum 13

James Aumonier oljemålning

Budhistorik (8 bud)
883110
850
882874
600
882871
550
882549
500
882548
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.