Bengt Hegethorn oljemålning

199779

HEGETHORN, Bengt (född 1925): Motiv från skeppsbron, signerad B Hegethorn, olja på pannå, 113x60 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Bengt Hegethorn oljemålning

Budhistorik (15 bud)
880097
2 800
882697
2 600
880097
2 400
880283
880097

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.