Taburett 1800-tal

199757

TABURETT, 1800-tal, sengustaviansk, bemålad, skuren dekor och pastellage, delvis förgylld

Smärre skador och pastelagebortfall

Rum 2

Taburett 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
880486
880473
2 600
880472
880470
880466
900

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.