Robert Högfeldt akvarell

199752

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Par", signerad R. Högfeldt, akvarell, 23x27 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (17 bud)
881863
3 600
881895
3 400
881863
2 800
880795
2 600
880795
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.