Robert Högfeldt akvarell

199750

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Troll", signerad R. Högfeldt, akvarell, 24x28 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (1 bud)

883113
2013-08-27 22:15:06

2013-08-27 kl 22:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.