Bert Åke Häverö oljemålning

199749

HÄVERÖ, Bert Håge (född 1932): Blomsterprakt, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1985, olja på duk, 61x48 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Bert Åke Häverö oljemålning
Budhistorik (10 bud)
883087
3 200
879778
879739
879737
879736
1 900

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.