Torsten Renqvist etsning

199735

RENQVIST, Torsten (1924-2007): (3) Flodaltare, etsningar, signerade och daterade T.Renqvist -60, 17/65, 43x43 cm

Fack 9

Torsten Renqvist etsning

Budhistorik (24 bud)
878001
5 800
882341
5 600
878001
3 600
878866
3 400
878001
3 200

Slutpris SEK:
5 800
553 EUR, 622 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.