Pierre Olofsson litografi

199676

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): "Dansande punkt", signerad Olofsson, färglitografi 27/90, bär datering 1948 a tergo, 34x27 cm

Fack 14

Pierre Olofsson litografi
Budhistorik (11 bud)
880571
2 400
878308
876119
878307
876119
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.