Pierre Olofsson litografi

199675

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): "Citta veccia", signerad Olofsson, färglitografi 82/90, bär datering 1948 a tergo, 34x27 cm

Fack 17

Pierre Olofsson litografi
Budhistorik (13 bud)
882117
2 600
880512
2 400
881700
880512
876364
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.