Astri Bergman-Taube litografi

199673

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): "Norsfiske vid strömparterren", signerad och daterad Astri Bergman Taube -75, färglitografi 128/225, 40x54 cm

Fack 18

Astri Bergman-Taube litografi
Budhistorik (1 bud)

878562
2013-08-23 20:52:22

2013-08-27 kl 19:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.