Skulptur Bror Hjort

199664

HJORTH, Bror (1894-1968): Stående modell, signerad Bror Hjort, gips, höjd 19 cm

Smärre ytskador

Konst, Skulptur

Monter 12

Skulptur Bror Hjort

Budhistorik (3 bud)

880809
2 400
873183
873182
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.