Litografi Ryan

199659

RYAN, Richard (född 1974): "St Patrics Cathedral " ur Manhattan in fashion, signerad Ryan, 234/350, färgserigrafi, 48x62 cm

Fack 15

Litografi Ryan

Budhistorik (9 bud)
881096
880762
1 400
880762
878480
880761

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.