Litografi Ryan

199657

RYAN, Richard (född 1974): "Village cigars" ur Manhattan in fashion, signerad Ryan, 234/350, färgserigrafi, 48/62 cm

Fack 15

Litografi Ryan
Budhistorik (10 bud)
880914
1 600
880763
880913
880763
1 400
880912
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.