Fat Japan

199654

FAT, porslin, Japan, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av fåglar, diameter 55 cm

Lagning

Orientaliskt, Porslin

Rum 9

Fat Japan

Budhistorik (7 bud)
881425
600
881400
550
881424
500
881400
450
881373

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.