Henry Hadfield Cubley oljemålning England

199653

HADFIELD CUBLEY, Henry (England, 1858-1934):"On the Hills above Ambergate," signerad och daterad H. Hadfield Cubley 1889, med påskrift a tergo H. Hadfield Cubley 1889 Montpellier, Matlock, Bath, olja på duk, 76x63 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
881577
881575
2 800
881574
2 600
881431
2 400
881427

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.