Sidebord bord Maxalto

199651

SIDEBOARD, BORD, Maxalto Mida ACCR1, B&B Italia, betsad ekfaner, ställbara dörrar, höjd 55, längd 280x60 resp 45, 60x60 cm

Ytskador, ett lådhörn med skada

Rum 1

Sidebord bord Maxalto

Budhistorik (2 bud)

878694
878692

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.