Träskulptur

199649

SKULPTUR, trä, Kina, 1900-tal, dekor av karpar och blommor, höjd 26,5 cm

Skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 12

Träskulptur

Budhistorik (14 bud)
881449
1 600
881820
881449
1 300
881819
881449

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.