Figuriner England

199646

FIGURINER, 6 st, KLOCKSTÄLL, England, Staffordshire, 1900-tal, polykrom dekor, höjd 15-36 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin

Monter 13

Figuriner England

Budhistorik (1 bud)

873027
2013-08-19 00:00:45

2013-08-26 kl 22:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.