Figuriner Staffordshire

199644

FIGURINER, 4 st, England, omkring 1900, Staffordshire, polykromt bemålade, höjd 27-32 cm

Skador, lagningar

Keramik/Porslin

Monter 12

Figuriner Staffordshire

Budhistorik (2 bud)

881745
880632

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.