Skrivbord 1800-tal

199641

SKRIVBORD, 1800-tal, lådor i sargen, bemålat, höjd 76, 176x85 cm

Nyckel saknas, sprickor, slitage

Rum 14

Skrivbord 1800-tal

Budhistorik (39 bud)
881420
12 000
881419
11 500
881415
11 000
881418
11 000
881415
10 500

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.