Fällbord 1800-talets första hälft

199633

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skivan fanérad i masurbjörk, svärtad pelarfot, höjd 73, 89x88 cm

Smärre fanérskador

Rum 1

Budhistorik (2 bud)

881033
873055

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.