Spegel i mahogny

199630

SPEGEL, 1800-tal, mahogny, höjd 108x42 cm

Renoverad och kompletterad, skador

Speglar

Rum 12

Spegel i mahogny

Budhistorik (1 bud)

881456
2013-08-26 17:47:28

2013-08-26 kl 22:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.