Spegelbyrå nyrenässans

199629

SPEGELBYRÅ, med ljusarmar, 1800-talets slut, nyrenässans, fanérad i valnöt, höjd 206, 104x51 cm

Löst bakstycke, smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 3

Spegelbyrå nyrenässans

Budhistorik (7 bud)
881438
1 600
881443
881438
1 400
881441
1 300
881438

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.