Andrew Healey Hislop oljemålning

199624

HISLOP, Andrew Healey (1887-1954): Gårdsmotiv, olja på duk, signerad Andrew Hislop, 35x50 cm

Smärre krackelyr

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (11 bud)
881805
1 700
881803
1 600
881683
881681
1 400
881680
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.