Roland Svensson färglitografi

199622

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 122/260, färglitografi, 42x55 cm

Fack 13

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (17 bud)
881548
1 400
881524
1 300
880582
880403
878761

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.