Oidentifierad konstnär oljemålning

199621

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: "Houses in old Anderston," otydlig signatur, daterad 1880, olja på duk, 25x35 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (4 bud)

879652
878039
879651
878039

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.