Corneille färglitografi

199617

CORNEILLE (Holland 1922-2010): Komposition, signerad och numrerad 72/120, färglitografi, 72x53 cm

Fack 15

Corneille färglitografi
Budhistorik (21 bud)
881769
1 900
881780
1 900
881769
1 800
881773
1 800
881769
1 700

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.