Oidentifierad konstnär oljemålning

199612

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Bergslandskap med vattendrag, signerad och daterad John Cairney -91, olja på duk, 31x46 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (4 bud)

881432
450
880838
878542
878163

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.