Mona Johansson blyertsteckning

199610

JOHANSSON, Mona (född 1924): "Vila", signerad och daterad 1959, blyertsteckning, 55x78 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Budhistorik (7 bud)
881345
650
881346
600
881345
500
881343
450
880323

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.