Barnstolar 1 par Louis XVI stil

199609

STOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-tal, lyrformad rygg

Renoverade, kompletterade, lagningar

Rum 15

Budhistorik (8 bud)
881550
1 600
880281
880279
880277
880275

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.