Roj Friberg blyerts

199603

FRIBERG, Roj (född 1934): Komposition, monogramsignerad och daterad RF -66, blyerts på papper, 61x87 cm
UTSTÄLLD: Konstklubben Färgelanda samt Kommunalhuset Färgelanda 1967

Konst, Måleri

Rum 1

Roj Friberg blyerts

Budhistorik (20 bud)
881874
8 600
881843
8 400
881873
8 200
881843
8 000
881871
7 800

Slutpris SEK:
8 600
820 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.