Georges Braque färglitografi

199602

BRAQUE, Georges, (1882-1963) efter, L'Oiseau et son Nid, färglitografi, i trycket signerad G. Braque, I. 33x51 cm

Vikveck på mitten

Fack 1

Georges Braque färglitografi

Budhistorik (2 bud)

876710
873071

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.