Byrå björk

199599

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, björk, nyckelskyltar i ben, översta lådan med inredning, höjd 104, 104x46 cm

En skadad nyckelskylt, fanérskador, en nyckel med fastsatt nyckel

Rum 1

Byrå björk

Budhistorik (28 bud)
881269
2 600
881267
2 400
881258
881261
881258

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.