Byrå 1800-talets andra hälft

199594

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, delvis fanérad med valnöt, beslag i mässing, höjd 91, 92x50 cm

Nyckel saknas, omarbetad, fanérskador

Rum 9

Byrå 1800-talets andra hälft

Budhistorik (21 bud)
881364
3 400
881360
3 200
881363
3 200
881360
881094
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.