Ljusstakar i silver

199593

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Wien 1840-tal, blomdekor på fötter samt palmettdekor på ljusmanschetter, höjd 29,5 cm

Dekor med slitage

Silver

Monter 17

Ljusstakar i silver

Budhistorik (16 bud)
883643
4 800
883640
4 600
883632
4 400
883485
4 200
881994

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.