Sylvain Vigny oljemålning

199587

VIGNY, Sylvain (1902-70): Komposition, signerad, olja på pannå, 48x63 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Sylvain Vigny oljemålning

Budhistorik (5 bud)
881702
550
878712
500
878712
450
881701
878712

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.