Gösta Hallencreutz

199583

HALLENCREUTZ, Gösta (1881-1952): Krogmamsell, signerad och daterad G. Hallencreutz 1940, 118x83 cm
Proveniens: Restaurang Kristina i Gamla Stan

Skador

Konst, Måleri

Rum 3

Gösta Hallencreutz

Budhistorik (2 bud)

882113
879734

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.