Ton van Summeren blandteknik och collage

199579

SUMMEREN, Ton van (Holland född 1953): Coma, signerad och daterad a tego Ton van Summeren -87, blandteknik och collage, vardera 60x60 cm
PROVENIENS: Galleri Wallner, Malmö

Konst, Måleri

Fack 6

Budhistorik (10 bud)
880071
900
876433
850
873195
873195
750
873638
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.