Ingela Johansson olja

199577

JOHANSSON, Ingela (född 1959): Ting, signerad a tergo Ingela Johanssson, olja på duk, 92x101 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Ingela Johansson olja
Budhistorik (5 bud)
881183
881182
450
880694
880681
875376

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.