Byrå 1800-tal

199565

BYRÅ, 1800-talets mitt, 3-lådig, höjd 111, 115x50 cm

Nyckel saknas, delvis ommålad

Rum 2

Byrå 1800-tal

Budhistorik (32 bud)
881626
5 600
881618
5 400
881614
5 200
881600
5 000
881613
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.