Orientmatta

199562

ORIENTMATTA, semiantik, Täbriz, ca 366x262 cm

Lagningar, ställvis hårdare slitage, langetteringsskador, trampveck

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (49 bud)
879354
15 000
879353
14 500
879350
14 000
879352
14 000
879350
13 500

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.