"Grand Canyon" oljemålning

199551

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Grand Canyon", monogramsignerad EB, olja på duk, 30x43 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik

2013-08-26 kl 19:51
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.