Oljemålning interiör

199549

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, interiör med hund, olja på pannå, 11,5x11 cm

Mindre färgskada

Konst, Måleri

Monter 13

Oljemålning interiör

Budhistorik (9 bud)
875481
873086
873086
950
875480
900
873086
650

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.