Matservis Cpoeland Spod´s Byron

199546

MATSERVIS, ca 100 dlr, England, Copeland Spod´s Byron, polykrom dekor av figurscener

Skador, lagningar

Keramik/Porslin

Rum 3

Budhistorik (7 bud)
881355
1 300
880581
877694
875738
873956

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.