Ljusstakar tenn

199540

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, 1808, höjd 25 cm

Bucklor, bristningar, lagningar, skadad manschett

Belysning, Ljusstakar, Allmoge

Monter 12

Ljusstakar tenn

Budhistorik (8 bud)
881563
881562
2 800
880941
2 600
880886
879051

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.