Yrjö Edelmann litografi

199539

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 44x60 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (15 bud)
887019
886979
886975
950
886549
900
886545
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.