Yrjö Edelmann litografi

199538

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 44x60 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (16 bud)
876606
1 300
881929
876606
881915
876606
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.