Spegelbyrå karmstol stolar Myrstedt & Stern Sthlm

199526

SPEGELBYRÅ, KARMSTOL, STOLAR, 3 st, 1900-talets första hälft, skyltmärkta Myrsteds & Sterns Stockholm, bemålade, spegelbyråns mått höjd 182, 109x56 cm

Nyckel saknas, skador, färgbortfall

Rum 1

Budhistorik (2 bud)

881698
500
881592

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.