Anton Genberg oljemålning

199519

GENBERG, Anton (1862-1939): Trädgårdsmotiv med villa, Frösön - Jämtland, signerad och daterad A. Genberg 1922, olja på duk, 73x100 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
884274
8 000
884189
7 200
882112
3 400
879471
3 200
878944

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.