Stolar 1950/60-tal teak

199514

STOLAR, 11 st, Danmark, 1950/60-tal, teak, svart tygklädsel, stämplade "Made in Denmark"

Rum 4

Stolar 1950/60-tal teak

Budhistorik (52 bud)
880382
19 500
880381
19 000
880380
18 500
880330
18 000
880379
17 500

Slutpris SEK:
19 500
1 964 EUR, 2 231 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.